На другій у цьому році нараді керівників комунальних підприємств підводили підсумки святкування новорічних гулянь у місті.

Як зазначив заступник міського голови Олександр Флоренко, «з новорічною навалою справилися».

Очільниця підприємства, що опікується благоустроєм міста, Олена Козлова підкреслила, що сміття встигли вивезти всюди. Є поодинокі випадки, коли люди досі не в змозі донести пакети з відходами до баків, але вцілому золотонісці стежать за дотриманням правил благоустрою.

На цьому тижні розпочнуть активну фазу робіт на колекторі. За словами директора комунального підприємства «Міський водоканал» Сергія Кузнєцова, не обійдеться без тимчасового перекриття дороги, де на проїжджу частину потрібно буде стати будівельному транспорту. Про це водії будуть попереджені заздалегідь.

На свята знайшлася робота і для фахівців приватного товариства «Янтарь». Вони відновлювали електромережу у кількох будинках Золотоноші, де через перевантаження горіли запобіжники та вводи. Крім цього, через перепад температур назріло питання із замерзанням води у водостічних трубах. Пробивати каналізаційну мережу довелося на Новоселівській, 2А; Шевченка, 47 та Шевченка, 156.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).