Мало яке місто України може похвалитися тим, що учні молодших класів харчуються у шкільних їдальнях за кошти місцевого бюджету. А у Золотоноші міська влада вирішила, що здоров’я малечі – це головне, тому вони й мають отримувати повноцінне харчування. Через ситуацію, що склалася в країні, не всі батьки в змозі це забезпечити. Передає Золото. сіті

На думку начальника міського відділу освіти Ольги Строкань, таке важливе для всього міста рішення дасть можливість більше 1000 дітей 1-4 класів, частина з яких – пільгових категорій, споживати якісну гарячу їжу. Варто зауважити, що учні молодших класів харчуються у їдальнях вранці, а ті, хто залишаються на групу продовженого дня, — ще й в обід.

До того ж, з нового навчального року через ріст цін на продукти харчування, підвищення мінімальної заробітної плати та з метою дотримання норм харчування, міські депутати ухвалили рішення про збільшення фінансування на оплату шкільних обідів з 10 до 15 гривень. А діти пільгових категорій 1-4 класів харчуватимуться за 20,5 гривень, 5-11 класів – за 22 гривні.

Ось що з цього приводу сказала заступник міського голови Мар’яна Ніщенко:

– Для нас, місцевої влади, освіта – одна із стратегічних галузей міста, поряд з медициною. Тому вирішення питань, що стосуються цієї сфери, завжди знаходяться у пріоритеті. Їм ми намагаємося приділити максимальну увагу і підтримку, у тому числі, й у фінансовому плані. Бо стосуються найдорожчого – наших дітей, нашого майбутнього.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).