Це пов’язано з тим, що уряд обмежив роботу розважальних та культурних закладів у населених пунктах «зеленої» зони, куди входить і Золотоніщина. Про це пише Золото.сіті

Вересень для золотоніських господарників зазвичай проходить в особливих турботах, бо у цей час повним ходом йде підготовка до Дня міста та всеукраїнського Фестивалю чорнобривців. І тоді роботи вистачає усім: і комунальникам, і аматорам сцени, і керівництву міста, і пересічним громадянам. Тож наразі не доводиться говорити про пишні святкування, масові гуляння та приїзд іменитих гостей. Тим більше, що через щоденний приріст в Україні хворих на коронавірус, з 1 вересня уряд обмежив роботу розважальних та культурних закладів у населених пунктах «зеленої» зони, куди входить і наш регіон. Тож День народження-2020 Золотоноша відзначатиме без особливої помпезності, із залученням лише місцевих талантів.

Хоча місцеві господарники і без цього не встигають перевести подих, щоб встигнути благоустроїти місто у погожу днину.

Дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» завершують запланований об’єм робіт на пішохідній зоні по вулиці Шевченка – від Благовіщенської до ДП «Златодар».

Паралельно кладуть асфальт на Садовому проїзді. У подальших планах приватного підприємства – будівництво тротуару біля магазину «Агат» та у центрі міста, ремонт дорожнього покриття на вулиці Обухова та заїзду до дитячої лікарні тощо.

У місті продовжують втілювати проєкт «Золотоноша без білбордів».

15 вересня, після капітального ремонту, ймовірно відкриють позаміську об’їзну. Але будівельні роботи на автомагістралі у напрямку Черкас ще тривають, у тому числі, і на мосту в районі річки Самозванка. Там рух транспорту також перекриватимуть. Існує ймовірність, що весь транспорт з Черкас знову піде об’їздом через Золотоношу. Звичайно, це вже буде не такий потужний потік, але все ж – додатковий трафік.

Після тривалої перерви будівельники відновлюють роботи з облаштування тротуару біля піцерії «Viva».

На міській мережі водопостачання сталося три пориви: на вулицях – Енергетиків, Лікарняній та Гагаріна. Ремонтники КП «Міський водоканал» займаються ліквідацією аварійної ситуації на цих ділянках водогону.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).