Сьогодні у Золотоніському центрі надання соціальних послуг відбулось відкриття Дружнього простору «Добросвіт», який вдалося реалізувати завдяки Золотоніській міській раді та за підтримки французької міжнародної гуманітарної організації «Triangle Génération Humanitaire», з якими директорка терцентру Людмила Неліна попередньо вела плідну співпрацю.

Це місце для вільної гри і роботи зі спеціалістами, послуги в якому надаватимуть фахівці Центру соцдопомоги місцевим категорійним дітям та вимушено переміщеним, які проживають на території громади.

На відкриття прибули мами з дітками, представники французької організації, а також запрошені гості: народний депутат України Віталій Войцехівський, лідери ГО «ВПО України» Максим Ткаченко та Сергій Козир, засновниця благодійного фонду «Разом» Людмила Русаліна, начальник Золотоніської РВА Ірина Тернова, секретар ради Наталія Сьомак та заступник міського голови Олександр Флоренко.

«Ми щиро вдячні нашим французьким партнерам за допомогу, яку вони надають у тяжкі часи нашої держави. Знаємо, що у боротьбі зі злом ми не одинокі. У нас є міжнародна підтримка, – говорить Наталія Сьомак. – Сподіваємося, діткам тут буде весело та комфортно, адже незважаючи на війну, наші діти мають право на безтурботне дитинство. Насамперед вдячні нашим Захисникам за таку можливість».

Віталій Войцехівський, зі свого боку, висловив слова подяки за відкритість та потужне партнерство представникам міжнародного фонду і додав:

– На сьогодні, на жаль, біда об’єднує усіх людей. Чужої біди не буває. У такі складні часи ми всі один за одного. Ми бачимо, що ми не одні, з нами весь світ, а тому з нами правда.

Опісля на діток чекала цікава розважальна програма: майстер-класи з виготовлення свічок з вощини, аквагрим, розфарбування гіпсових фігурок, малювання на полотні та рухливі розваги. Малеча також поласувала солодощами.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).