У середу, 16 серпня, відбувся другий діалог на тему: “Впровадження яких заходів в громаді допоможе вирішити питання сміттєзвалищ? Які повинні бути правила поводження з ТПВ? Чи допоможе у вирішенні піднятих питань будівництво заводу по переробці ТПВ?”. Загалом у заході взяли участь секретар ради Наталія Сьомак, представники виконавчого комітету Золотоніської міської ради, депутати, працівники УЖКГ, начальник дільниці ТПВ Надія Скорик, старости сіл та небайдужі місцеві підприємці.

По завершенню діалогу учасники дійшли до того, що у громаді сміттєпереробний завод потрібний. Втім, потрібно звернути увагу на просвітницьку роботу з мешканцями громади, розробити раціональний логістичний ланцюг вивезення ТПВ та насамперед ознайомитись з успішним досвідом інших громад.

Зустріч була не тільки змістовною і цікавою, а й дуже емоційною і корисною, адже кожен відчув себе безпосереднім учасником дійства, думка якого важлива, почута і, по можливості, буде врахована.

Висловлюємо щиру вдячність модераторці заходу Любов Ропало за професійність та всім учасникам заходу за небайдужість до життя громади.

Нагадаємо, цей захід було організовано в межах проєкту «Лабораторії творчого діалогу в громадах», який реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).