В Україні триває третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок, 07 липня у Золотоноші відбулось тестування з англійської мови.
Тестування проходило на базі ЗОШ №3. Місце для проведення ЗНО відповідало всім вимогам МОЗ, МОН та Держпродспоживслужби України.На цьому опорному пункті було зареєстровано 210 учасників. Це жителі міста Золотоноша та трьох ближніх районів: Золотоніського, Чорнобаївського та Драбівського. На вході до закладу проводився температурний скринінг. Було залучено 2 медичних працівники, одна особа внутрішньої охорони, яка забезпечила захист контейнерів із завданнями та ще один працівник від Золотоніського відділу поліції. Загалом на 210 охочих скласти ЗНО було залучено 36 педагогів для контролю за дотриманням всіх норм та вимог МОЗ, МОН та Держпродспоживслужби.Тестування відбувалося в 14 аудиторіях. Завідувачка методичним кабінетом відділу освіти Наталія Строкань зазначила, що тестування з англійської мови, стосовно технічного забезпечення, виявилося складнішим, адже школи нашого міста забезпечені досить новою технікою. А в одному із завдань, аудіюванні, потребувалась наявність колонок та ноутбуків з дисководом, що і викликало деякі незручності.
Однією з особливостей, саме цього тестування, стала перевірка учасників металошукачем, з метою виявлення сторонніх предметів (флешок, сучасних гаджетів і т.д.)
Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року, які вибрали англійську мову для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. Для тих, хто вивчав англійську мову на стандартному рівні, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань № 1–16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», № 17–32 частини «Читання», №39–43, №49–53 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо». Для тих, хто вивчав англійську мову на профільному рівні, використовуватиметься тестовий бал, отриманий за виконання усіх завдань тесту.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту – 72 тестові бали. З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у середу, 08 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тестів. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО на сайті ОСВІТА.UA
Також 24 липня опубліковані таблиці відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та переведення тестових балів з англійської мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.
Результати тестування з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня.
Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів.


Пункти тестування забезпечені антисептиками, дезінфекторами, а кожен учасник та персонал на пунктах тестування отримує по 2 одноразові маски.
Наступне ЗНО відбудеться, 9 липня – з історії України на базі трьох опорних пунктів ЗОШ №3, Гімназії ім. С.Д.Скляренка та ВСП “Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини. Білоцерківського національного аграрного університету”.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).