У  понеділок, 24 серпня, у нашому місті відбулось яскраве дійство – перший фестиваль вуличних культур Zolo Street Fest на підтримку ідеї створення у місті скейт-парку. Підготовка до фестивалю почалася ще в травні, коли команда з міста (Валентина Третяк, Надія Калініченко, Оксана Черв’якова, Анастасія Артіщева та Артем Верчик) взяла участь у навчальній програмі «Молодіжна політика» від «Київського діалогу» та підготувала молодіжний проект, отримавши на його реалізацію міні-грант.

Подібний фестиваль вперше було проведено у форматі «рівний рівному». Лідери ММГО «Центр розвитку молоді», учасники неформальних молодіжних об’єднань спільно із представниками Золотоніської міської влади об’єднаються з метою проведення незабутнього свята, де кожен представник вуличних культур зміг проявити себе у яскравому дійстві, продемонструвати свою індивідуальність, креативність і безмежність можливостей та отримати подарунки від служби  у справах дітей, молоді та спорту.

Неформальні види спорту та дозвілля вже не поступаються за популярністю інші види визнаного масового спорту і Zolo Street Fest тому підтвердження. Молодь – це драйв, креатив та абсолютний позитив. Тому підростаюче покоління не змушували нудьгувати. В рамках фестивалю молоді золотонісці могли відчути енергетику міста на багатьох локаціях, що розташовувалися у парку ім. Т. Шевченка. Показові виступи від провідних спортивних клубів – «Фенікс», «VERTEX», «Upiter», «Zolo Basket» та дитячо-юнацької спортивної школи не лишали байдужими нікого.

Вже з 16.00 години на всіх охочих чекали неймовірні показові виступи та змагання у 5 дисциплінах:  воркаут, BMX, скейтбордінг, змаганя з самокатного спорту,  стритбол 3х3. Чи не вперше проведено конкурс графіті, де кожен міг продемонструвати свої таланти вуличного малюнку. Для найменших волонтери підготували мотузковий квест та подарунки. Працювала локація із творчою майстернею від художниці Маргарити Копитової, а також фотосушка від молодіжного клубу журналістики. Юлія Школяр провела чудовий майстер-клас із запальної зумби, а Юлія Дрот подарувала вишуканий східний танець!

Увечері молодь «запалювали» драйвові виступи вихованців музичної студії «Play Today», а на завершення фестивалю відбувся перегляд фільму «Захар Беркут».

Фестиваль організовано за підтримки Золотоніської міської ради та міського голови у рамках конкурсу малих ґрантів проєкту Київський Діалог за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Найціннішим є те, що волонтерами молодіжного проекту безпосередньо стала учнівська та студентська молодь – учасники ММГО «Центр розвитку молоді» та Молодіжного клубу журналістики: Андрій Шпильовий, Денис Чувашов, Катерина Дем’яненко, Даша Бартукова, Артем Верчик, Ольга Сивухіна, Ростислав Шевченко, Діма Гавриленко, Крістіна Халілова, Тома Зайцева, Володимир Осауленко, Віка Александрова, Маша Шендрик, Руслан Радченко, Діана Кравченко, Альона Тобілко, Ліна Сидоренко. Саме вони відповідали за кожну локацію, готували сценарії та конкурси.  До проведення свята також долучилися як міські організації («Базис +», будинок дитячої та юнацької творчості, міський відділ культури, підприємство «Новий Дім»), так і окремі небайдужі волонтери (Роман Гончар). Без всіх вас Zolo Street Fest не зміг би відбутися!

Автор – Ліля Титаренко

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).