В Україні продовжується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. У четвер, 9 липня, відбулося тестуванням з історії України.  ЗНО проходило на базі трьох опорних пунктів, ЗОШ №3, Гімназії ім. С.Д.Скляренка та ВСП “Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини. Білоцерківського національного аграрного університету”. Тестування розпочалося об 11 годині. Вхід тривав до 10.50. У кожному із закладів проводився температурний скринінг. Було залучено по 2 медичних працівники, одна особа в якості внутрішньої охорони, та ще один працівник від Золотоніського відділу поліції. Загалом на трьох пунктах було зареєстровано 753 охочих скласти ЗНО, фактично з’явилося 546 осіб.


Як інформує завідувачка методичного кабінету Золотоніського міського відділу освіти Наталія Строкань, явка охочих скласти тестування була значно нижчою від попередніх, та це зумовлено тим, що всі випускники 2019/2020 років, згідно з ухваленим закону з огляду на пандемію коронавірусу, отримають атестати без складання ДПА. Якщо хтось із них планує вступати до університету – складає зовнішнє незалежне оцінювання. Якщо оцінка за ЗНО вища за ту, яка стоїть в атестаті, – її можна змінити в атестаті.
Загалом у трьох пунктах тестування було залучено 128 педагогів для контролю за дотриманням всіх норм та вимог МОЗ, МОН та Держпродспоживслужби.


Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України складався із завдань чотирьох форм.
Загальна кількість завдань тесту з історії України – 60, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.
Результат виконання завдань №1-30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») за вибором випускника може бути зарахований, як державна підсумкова атестація з історії України.
Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вишів України.
Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1-30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи – 94 бали.
Місця для проведення ЗНО відповідали всім заявленим вимогам. Пункти тестування забезпечені антисептиками, дезінфекторами, а кожен учасник та персонал на пунктах тестування отримували по 2 одноразові маски.
Наступне ЗНО відбудеться 13 липня – з біології, на базі ЗОШ №3 та ЗОШ №6; 15 липня – з географії, в ЗОШ № 3 та ВСП “Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини. Білоцерківського національного аграрного університету”.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).