Як повідомляють на своїй сторінці у фейсбуці Молодіжний клуб журналістики, сьогодні була проведена онлайн-зустріч кола однодумців – представників громадських ініціатив з Бучача, Одеси, Києва, Підгородньої та Золотоноші. Це було мегапозитивно, дізнатися про такі класні та подібні ініціативи з різних куточків країни, зрозуміти, що нас об’єднують спільні ідеї та цінності.

Всі учасники бесіди говорили про необхідність молодіжних просторів, активізацію молоді, екологічну просвіту та протидію булінгу. Ну і звісно презентували та детально розповіли про профорієнтаційний проєкт Zolo Free Speak.

Довідково про Zolo Free Speak:

Протягом навчального року фахівці Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості співпрацюють з учнівською молоддю проводячи різноманітні профорієнтаційні заходи: квести, інтерактиви, уроки. Але карантин вніс свої корективи і філія перейшла на новий формат роботи – дистанційний.

Профконсультантка філії Надія Калініченко спільно з Молодіжним Клубом Журналістики запустили новий профорієнтаційний онлайн-проєкт «Zolo Free Speak». Даний проєкт включає в себе серію відео-сюжетів для дітей та молоді про самопізнання, освіту та кар’єру від успішних представників громади.

«Головна мета – це допомогти молоді знайти свій шлях, дізнатися про плюси та мінуси різних професій, як відкрити власну справу, зрозуміти, які навички слід розвивати у XXI столітті», – наголошує   фахівчиня  Надія Калініченко.

Ролики про успішних представників різних професій, всі зацікавлені зможуть переглянути на Фейсбук-сторінках Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості  та Молодіжного Клубу Журналістики.

Всі учасники зустрічі отримали чудові фідбеки та ідеї для покращення наших ініціатив.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).