Сьогодні у міському Будинку культури педагоги освітніх закладів Золотоніської громади підводили підсумки навчального року, що минув, а також визначили пріоритетні завдання на 2023/2024 навчальний рік.

«У всі часи до вчителів була особлива повага. Тож, ми чітко усвідомлюємо те, що майбутнє України сьогодні навчається в школах і садочках, і тому галузь освіти є пріоритетною для міської влади, – звернулася до освітян секретар ради Наталія Сьомак. – У нас одна мета – Перемога. І саме у Вас важлива місія – виховувати тих людей, які будуть відбудовувати нашу переможну державу».

Як повідомила очільниця відділу освіти Ольга Строкань, освітянська родина цього року поповниться 6-ма новими педагогами. Голова Профспілки працівників освіти і науки України Оксана Кіян нагородила молодих спеціалістів грамотами та побажала високих успіхів у нелегкій педагогічній роботі.

«Говорять, що цей навчальний рік зустріне нас з новими викликами. Але ми справимося з усіма труднощами, адже ми достойні та досить сильні у своїй справі. Бажаю здоров’я, родинного затишку, тепла, і головне, переможного року», – додала Оксана Петрівна.

У ході конференції Ольга Миколаївна відзначила медалями переможців міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2023» – Золотоніську загальноосвітню школу №5 та Крупський навчально-виховний комплекс.

Для організованого початку 2023/2024 навчального року золотоніські освітяни доклали чимало зусиль. Зокрема, в освітніх закладах Золотоніської громади активно тривала робота з підготовки укриттів для організації безпечного процесу навчання в умовах воєнного стану, виділялися кошти з місцевого бюджету. Наразі усі заклади освіти готові до проведення очного навчання.

З промовою виступила Олена Чмигова, яка є головним спеціалістом відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Черкаській області.

На завершення підвели підсумки і визначили основні пріоритети у новому навчальному році:

  • безпека учасників освітнього процесу – понад усе;
  • забезпечення здобуття учнями якісної освіти;
  • діджиталізація – каталізатор швидких перемог в освіті.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).