Золотоніські енергетичні мережі: очільник підприємства доповів, що ситуація на енергетичній мережі міста стабілізувалась. Протягом минулих вихідних аварійних ситуацій не було.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення у разі планових відключень електроенергії. У випадку ж аварійних відключень, за можливості, надати інформацію населенню про орієнтовний час ліквідації аварії.

КП «Міський водоканал»: підприємство працює у штатному режимі. Як зазначив керівник підприємства, протягом минулого тижня знову регулярно виникали пориви мережі водопостачання. Фахівці оперативно ліквідували аварійну ситуацію на вулицях: Замкова, Баха, Пирогова, Лікарняна, Малиновського, Ринкова. Також додав, що працівниками розпочата перевірка функціонування системи водопостачання у закладах освіти громади.

Завдання: ліквідувати пориви мережі водопостачання на вулицях Домантовича та Нова.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що у місті активно триває підготовка до осінньо-зимового періоду. Здійснюються планові та аварійні обходи, обстеження будівель і балконів, косіння зелених зон на прибудинкових територіях, роботи з планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій. Також наголосив, що залишається проблемним питанням забезпечення утримання пасажирських ліфтів у багатоповерхівках.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380V»: підприємство працює в штатному режимі. Протягом минулого тижня були здійснені аварійно-відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення у селах громади.

Завдання: замінити лампи на вуличних ліхтарях за заявками мешканців сіл громади.

Начальник управління ЖКГ: проінформував про хід робіт та плани на наступний тиждень із ремонту доріг за допомогою спеціальної техніки УЯР-01. Наразі тривають роботи із ліквідації ямковості у селі Благодатне. Також додав, що завершився перший етап реконструкції Алеї Слави на центральному кладовищі по вулиці Леся Курбаса.

Завдання: здійснення контролю за роботами з утримання територій та об’єктів благоустрою на території громади у належному технічному та санітарному стані  .

Служба благоустрою: Працівники активно продовжують виконувати роботи з косіння трави, підмітання прибордюрної частини дороги, обрізання дерев та забезпечення твердим паливом людей пільгових категорій. Виконали роботи з впорядкування кладовища у Благодатному, косіння трави і видалення порослі у селах Крупське, Маліївка, Кропивна та Згарях.

Завдання:

Сектор безпеки: завідувач сектору проінформував, що на території садового товариства «Хімік» була ліквідована пожежа, яка виникла через загорання сухої трави. Була загроза поширення вогню одразу на шість будинків, адже пожежа охопила площу в 300 квадратних метрів. Додав, що добровольцям довелося надати домедичну допомогу 12-річному хлопцю, який долаючи металевий паркан наштрикнувся грудьми на штир. Також очільник Благодатнівської пожежної команди запропонував ідеї щодо створення у закладах освіти громади класи безпеки.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).