У Золотоноші вчетвете стартував Всеукраїнський фестиваль патріотичної пісні “Героям слава”.

 Заявки на участь подали 48 юнаків та дівчат з різних куточків України, котрі разом із золотоніськими талантами змагатимуться за першість та численні нагороди. Цьогоріч долучилася до фестивалю молодь із Закарпаття, Хмельницького, Білгород-Дністровського та Знам’янки. Це – артисти розмовного жанру, вокалісти, гурти та ансамблі. Для того, щоб журі могло якнайліпше оцінити здібності учасників, вони виконують по дві пісні.

Завтра, 8 вересня, 0 9:00 виставкою майстрів декоративного мистецтва та освітніх закладів міста у парку дозвілля ім. Т. Шевченка, фотозонами від прогресивної молоді міста.

О 10:00 у Меморіальному парку розпочне свою роботу унікальна виставка прапорів загальною протяжністю біля 7 кілометрів. Полотнища мають різне походження: одні передані цивільними, інші майоріли раніше на військових позиціях. Чимало прапорів підписані справжніми українськими патріотами з окупованих нині Криму, Луганська, Донецька тощо. Це всеукраїнська акція на честь перемоги й миру в Україні, яку започаткувала волонтер Катерина Валевська. Сама жінка померла на весні цього року, але її справа живе.

Об 11:00 – шаховий турнір та виступ муніципального духового оркестру. У цей же час від пам’ятного знаку «Танк» до парку Тараса Шевченка пройде марш вишиванок, відкриють який молоді матусі з немовлятами у колоритно прикрашених квіткових візочках.

 О 12:00 на Вас чекає концерт за участю провідних колективів міста, області, України та відзначення переможців конкурсів Фестивалю чорнобривців (краща екібана, найсмачніший пиріг, найвишуканіший український одяг, найкращий поетичний та прозовий твори про чорнобривці, найоригінальніша прибудинкова територія).

 О 15:00 відбудеться гала-концерт переможців пісенного Фестивалю патріотичної пісні «Героям слава» та членів зіркового журі, серед яких  – Народний артист України Анатолій Гнатюк, Заслужені артисти України: Юрій Васильківський,Ніна Мирвода, Астрая, Заслужений діяч мистецтв Геннадій Синьоок та драматург Богдан Гнатюк. 

17: 00-20:00 – виступ молодіжного гурту «Тайм»

20:00 Святкова дискотека (парк Шевченка). У разі дощової погоди, концертна програма пройде у Міському будинку культури.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).