У наступному році за підтримки Британської Ради шкільний колектив гімназії ім. Скляренка продовжить облаштування паркової зони, розташованої поблизу навчального закладу. Влітку активні батьки та вчителі стали учасниками тренінгів у рамках програми «Активні громадяни», що були проведені за підтримки Черкаської міської організації «Вільний простір».

«Активні Громадяни» – програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. У світі проект “Активні Громадяни” стартував у 2009 році та реалізується більше ніж у 68 країнах.  За цей час було започатковано більше 9300 проектів соціальної дії по всьому світу. В Україні програма “Активні Громадяни” працює з 2014 року і за цей час реалізовано понад 1050 проектів соціальної дії. Ці проекти охоплюють теми розвитку громад, інклюзії, безпеки, мистецтва, неформальної освіти, міжкультурних та діалогових ініціатив.

2 соціальні проекти  будуть реалізовуватися і в нашому місті вже навесні 2020 року. Ці проекти були розроблені вчителями та батьками гімназії ім. Скляренка у співпраці з міською службою у справах дітей, молоді та спорту. Британська Рада виділить 28 тис. грн. на їх реалізацію. Планується встановлення інклюзивної гойдалки та облаштувати місце для арт-занять у парковій зоні, якою опікується шкільна громада. Це буде осередок спільної творчості, місце для спілкування різних поколінь, територія самовдосконалення та пізнання, місток для взаємодії поколінь, інклюзії людей та їх думок.

Проект спрямований на створення арт-майданчика, облаштованого з використанням природніх ресурсів, відкритого середовища для оволодіння навичками, різними техніками декоративно-ужиткового мистецтва, спілкування на відкритому повітрі людей різних вікових категорій.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).