Вчора у Черкаському обласному Будинку вчителя вівдбулася колегія Департаменту освіти і науки ОДА , на якій підвели підсумки роботи у 2019 році..
Захід відбувся за участі директора департаменту освіти Валерій Данилевського, його заступника  Оксани Сімушіної, голови обкому Профспілки працівників освіти і науки України Ольги Жалдак, ректора КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталії Чепурної, керівників органів управління освітою та профспілкових організацій.

Заслухали питання про стан кадрової політики у закладах освіти області, начальник відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи управління дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти Департаменту Тетяна Шевченко зупинилася на питанні забезпечення соціалізації дітей з особливими освітніми потребами, які є вихованцями інтернатних закладів освіти, в суспільство.
З ходом звітно-виборної кампанії в організаційних ланках обласної організації Профспілки присутніх ознайомила завідувач відділом з соціальних питань та організаційної роботи обкому Профспілки працівників освіти і науки України Галина Шевчик.
План роботи Департаменту освіти і науки ОДА на 2020 рік до відома учасників засідання довела Оксана Сімушіна.


У продовження засідання колегії Департаменту освіти і науки ОДА проведено нараду керівників органів управління освітою.
На завершення заходу начальницю Золотоніського відділу освіти Ольгу Строкань нагородили відзнакою “За відданість справі”. 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).