25 жовтня в Україні відбудуться вибори депутатів обласних, районних, сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Уряд затвердив протиепідемічні заходи під час проведення виборів через пандемію COVID-19. Як нам розповіла заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко, голосування у Золотоноші відбуватиметься у нових умовах. Пише Золотоноша. сіті

– Міська влада робить усе можливе, аби золотонісці прийшли на вибори і проголосували безпечно на виборчих дільницях, – запевнила посадовиця. – На 22 дільниці майбутньої Золотоніської територіальної громади за кошти міського бюджету закуплені захисні костюми, захисні екрани, захисні щити, антисептики, жовтий скотч для розмітки дистанції та ручки для письма. Захисні костюми використовуватимуть члени ДВК, які їздитимуть по домівках і проводитимуть голосування. Проводитиметься також дезінфекція приміщень, де знаходяться ДВК. Якщо хтось не візьме із собою ручку, а користуватиметься загальною у кабінці, мають знати, що під час голосування ручки також оброблятимуть антисептиком. Хочу звернути увагу наших виборців на те, що впродовж 25 жовтня, кожні дві години, у Фейсбуці та на офіційному сайті Золотоніської міської ради оновлюватиметься інформація про потоки виборців на дільницях чи про їх відсутність. Наприклад, повідомимо, що на виборчій дільниці у школі №3 на таку то годину явка людей невелика, тож просимо проголосувати і використати своє право на волевиявлення.

За словами Мар’яни Ніщенко, будуть убезпечені також і члени виборчої комісії. Вони працюватимуть у захисних масках та рукавичках. Проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань і температурний скринінг у всіх, хто заходитиме до виборчої дільниці, щоб проголосувати. На вході у приміщення можна буде скористатися антисептиками. А ще буде нанесена розмітка, що вказує на дотримання дистанції не менше 1 метра. Заступниця міського голови запевняє, що на дільницях буде безпечно:

– Скупчення людей уникатимемо. Поліція та всі служби працюватимуть у посиленому режимі. Сподіваюся, що голосування 25 жовтня, яке триватиме з 8 до 20 години, пройде спокійно і з дотриманням усіх карантинних та законодавчих норм.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).