2 липня в/ч А1402, що дислокується у Золотоноші, відзначила своє професійне свято. У рамках святкування відбулося урочисте шикування на стройовому плацу. Пише Золотоноша.сіті

Щороку 3 липня в Україні відзначається День зенітних ракетних військ. До цього свята безпосереднє відношення мають військовослужбовці в/ч А1402. Воякам довелося показати свою міць та вміння під час виконання бойового завдання із захисту цілісності та суверенітету держави на сході України. На рахунку воїнів-зенітників − 32 збитих ворожих безпілотних літальних апаратів над територією Донецької та Луганської областей.

Першим з привітаннями до військовослужбовців звернувся тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини А1402, підполковник Юрій Дудка. Він зичив побратимам успішного виконання поставлених завдань і, найголовніше, мирного неба над головою. Т. в. о. начальника штабу військової частини, підполковник Ігор Том зачитав наказ командира «Про заохочення військовослужбовців частини з нагоди відзначення Дня зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України». Як і годиться, кращі з кращих отримали заслужені нагороди: медаль 20 років сумлінної служби; нагрудний знак за бойові стрільби, грамоти та інші відзнаки.

За мужність, героїзм, звитягу, старанність, професіоналізм, сумлінне виконання службових (бойових) завдань та з нагоди свята 10 військовослужбовців заохочено цінними подарунками та почесними грамотами від Золотоніського міського голови, 5 – від районної державної адміністрації та 6 − від районної ради. Перший заступник міського голови Олег Масло з особливою приємністю поздоровив військовослужбовців з професійним святом тому, що 30 років сам вперше стояв на плацу, адже проходив службу саме у цій військовій частині. Він побажав, щоб команда «Пуск» звучала тільки на учбових тренуваннях і стрільбах.

Наприкінці урочистостей капелан військової частини Олександр Косенко запросив до спільної молитви та окропив вояків свяченою водою.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).