Стартував молодіжний проєкт “Близькі”, що буде реалізовуватися у місті влітку за фінансової підтримки Українського Жіночого фонду та у співпраці зі службою у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту. Навколо ініціативи об’єдналися місцеві громадські організації та установи – молодіжна громадська організація «Центр розвитку молоді», громадська організація «Жіночий простір», центр соціальної допомоги та центр безоплатної правової допомоги.

Мета проєкту – облаштування простору довіри на базі районного будинку культури та формування мережі лідерів, готових надавати підтримку однолітками, а також  поширення знань про права людини, гендерну рівність та механізми захисту від будь-яких проявів насильства. У планах – проведення арт-терапевтичних занять, тематичних музичних та кіно-вечорів. Також  молодь отримуватиме навички медіації, миропобудови та організації соціального театру, для цього буде організована серія тренінгів із залученням представників громадських організацій Черкас. Простір буде оснащений мультимедійним та музичним  обладнання  та матеріалами, необхідними для проведення відкритих  заходів у парковій зоні міста.

Перший тренінг для молоді на тему розбудови екологічних відносин у родині провела Олена Щаднова – голова ГО “Перехрестя”.  А вже наступного тижня відбудуться зустрічі з Мариною Матвійчук (ГО «Ла Страда Україна») та Юлією Даценко (тренерка Черкаського обласного молодіжного центру).

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).