Під час війни наші педагоги успішно долають виклики, які потребують швидких і нестандартних рішень. Водночас, вчителі продовжують забезпечувати якісною освітою наймолодших жителів громади попри усі труднощі.

Тож, напередодні їхнього професійного свята, яке щорічно відзначається у першу неділю жовтня, секретар міської ради Наталія Сьомак, помічниця народного депутата України Віталія Войцехівського Марʼяна Ніщенко, начальник відділу освіти Ольга Строкань та голова профспілки працівників освіти і науки Оксана Кіян привітали освітян Золотоніської громади з Днем працівника освіти.

“Через ваші руки пройшли сотні, а може й тисячі дитячих сердець, які ви виховали. Цьогоріч 41 педагог підготував діток, які стали переможцями на обласному та Всеукраїнському рівнях з різних конкурсів та олімпіад. Хочемо подякувати воїнам, які нас захищають і дали можливість зібратися сьогодні. Серед них 15 наших колег”, – підкреслила Ольга Миколаївна.

Також вона подякувала владі за те, що освітня галузь ніколи не залишається осторонь підтримки та уваги.

З вітальним словом до освітян звернулася Наталія Олексіївна: «70% бюджету міста займає фінансування освіти. дати гідну зарплату, щоб більшими були ваші заохочувальні виплати. Вдячність нашим захисникам, що ми можемо сьогодні тут зібратися з нагоди вашого професійного свята. Вам дякую за те, що ви вкладаєте серце та душу у свою діяльність. Зичу міцного здоров’я, злагоди та професійних звершень. Нехай ваші здобутки завжди визнаються учнями, їх батьками та колегами».

Опісля почесні гості вручили освітянам заслужені нагороди.

Подарунком для педагогів стали виступи талановитих учнів школи №2, неперевершених педагогів та вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, Школи мистецтв, незамінних та вражаючих артистів міського Будинку культури.

Під час не тільки святкового, а й благодійного заходу вдалося зібрати 10 200 гривень на лікування та реабілітацію після поранення нашого золотоніського захисника.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).