6 жовтня 2023 року у рамках 32 Міжнародної медичної виставки Public Health медична директорка Паланського ЦПМСД Уманської ТГ Марина Опаленко та директор КНП «Золотоніський ЦПМСД» Олександр Прокопчук  виступлять під час семінару: «10 способів перестати бути “дільничними”: чому змінити назву професії недостатньо». Безоплатний захід організовує громадська спілка «Твій сімейний лікар» для усіх охочих медиків та медикинь України.

6-годинний семінар допоможе розібратись у головних викликах першої ланки медицини 

Чому лікарів та лікарок не слухають клієнти й клієнтки? Як це виправити, аби люди більше довіряли, а медики й медикині ефективніше виконували свою роботу.

Спікерки: Марина Опаленко, медична директорка Паланського ЦПМСД Уманської  ТГ, лідерка Черкаської спільноти ТСЛ. Оксана Шапкаріна, медична директорка клініки «Первинка» м.Кривий Ріг, лідерка Дніпропетровської спільноти ТСЛ.

Чому лікарству бракує поваги і як це виправити? Лектори розкажуть, які  шляхи комунікації краще використовувати та як навчитись розповідати складне простими словами.

Спікер та спікерка: Олександр Прокопчук, директор КНП «Золотоніський ЦПМСД». Катерина Войчук, лідерка напряму комунікацій ГС «Твій сімейний лікар».

Соцмережі як інструмент публічного впливу та поширення позитивних практик. Як правильно лікарям та лікаркам спілкуватись з клієнтством у соцмережах. Які головні помилки прослідковуються сьогодні та як їх уникнути.

Спікерка: Анастасія Пустова, співзасновниця ГС «Твій сімейний лікар», експертка з комунікацій.

Як розширювати повноваження ПМД. Лекторка розкаже, як компетенції медичних працівників впливають на громаду і навіщо це потрібно. Які є інструменти впливу, як працюють зокрема групи якості й групи рівних, а також вплив маленьких спільнот на вагомі зміни.

Спікерка: Наталія Тунік, сімейна лікарка, керівниця КНП «Новотроїцький ЦПМД», членкиня правління ГО «Академія сімейної медицини України».

Недосконала галузь або небайдужі люди: хто переможе? Як об’єднавшись можна творити дива, реальний досвід сьогодення. Спікер та спікерки також розкажуть, як налагодити ефективну взаємодію ланок медицини. Та наведуть приклади, як об’єднати органи місцевого самоврядування та лікарства ПМД у боротьбі з епідеміями.

Спікерки та спікер: Людмила Ярошенко, директорка Мережі МЦ «100 % Життя», лідерка Полтавської спільноти ТСЛ, Марта Матюшко, начальниця управління охорони здоров‘я Львівської міської ради. Ірина Цегелик, медична директорка 4-ї лікарні, другого медичного об‘єднання Львова, лідерка Львівської спільноти ТСЛ. Максим Ровінський, директор з комунікацій БО «100% Життя», ініціатор створення бренду «Твій сімейний лікар».

Що можна зробити вже завтра, щоб ваша робота приносила більше задоволення та користі. Модель, яка допоможе лікарям та лікаркам ще більше відчути свою важливість та професійність. 

Спікерка: Оксана Мусієнко, голова ГС «Твій сімейний лікар».

Детальніше ознайомитись з програмою семінару можна тут. А також реєструйтесь на безоплатну участь в Public Health 2023, використовуючи промокод PHSE23. Отримайте досвід, який допоможе українцям та українкам стати здоровішими.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).