8 жовтня учні єдиної у Золотоноші школи – зош №6 – пішли на канікули. Але, як каже директор Олександр Пузєєв, їхнє перенесення не пов’язане з коронавірусом. За словами Олександра Олександровича, наразі усі діти здорові, і лише у трьох вчителів школи зафіксовано позитивний результат на COVID-19. Дві педагогині перехворіли раніше і вже мали виходити на роботу, а у третьої – коронавірус підтвердили 5 жовтня. Пише Золотоноша. сіті

– Ми пішли не на карантин, а на дострокові канікули, у зв’язку з тим, що багато вчителів перебувають на лікарняних: із 45 педагогів – 18 нездужають, – пояснив директор. – Через це школа не може надавати якісні освітні послуги. Не пригадую такого, щоб одночасно хворіло скільки вчителів. Найбільше було до десятка. Але тоді на заміну приходив інший фахівець. А зараз, приміром, одночасно на лікарняних перебувають усі вчителі іноземної мови. Та сама ситуація із фахівцями інформатики. Причини у всіх різні: у когось мала дитина занедужала; хтось підхопив респіраторну вірусну інфекцію чи грип; в інших – загострилися хронічні хвороби, восени це цілком ймовірно.

Серед дітей не було жодного з позитивним результатом на коронавірус. Лише другий клас пішов на самоізоляцію, бо захворіла вчителька. Але й ці учні вже мали 5 жовтня повертатися на навчання.

Канікули триватимуть 10 днів, і вже 19 вересня учні повернуться до школи, а навчальний процес відновлять. Рішення про перенесення канікул погодили з міським відділом освіти та міською радою і виконавчим комітетом.

– На першому місці повинно бути здоров’я дітей, а потім вже їхня освіта, – відмічає Олександр Пузєєв. – Краще перестрахуватися, щоб дітей не наражати на небезпеку. А коли інші навчальні заклади міста будуть на канікулах, ми навчатимемося і доганятимемо програму.

Директор запевняє, що у школі дотримуються усіх санітарно-епідемічних вимог. Вчителі ходять у захисних масках, проводиться дезінфекція, провітрювання, дотримуються дистанції. Олександр Пузєєв переконаний, що під час канікул всі, хто захворів, пройдуть курс лікування, і вже 19 жовтня школа наповниться веселим дитячим сміхом.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).