Минулий робочий тиждень для комунальників Золотоноші пройшов у доволі напруженому ритмі. Справді «золота» осінь не лише через жовто-багряні барви природи, а й у плані сприятливої погоди, дозволяє їм здійснювати благоустрій міста у повному обсязі. Не менш кропіткими для них стануть і прийдешні робочі будні. Пише Золотоноша. сіті

За словами директора КП «Міський водоканал» Сергія Кузнєцова, бригада аварійно-відновлювальних робіт підприємства ліквідувала ряд поривів на мережі водопостачання, останній з яких був на вулиці Богдана Хмельницького. Біля Торгового центру «водоканалівці» замінили частину водопровідних труб на пластикові.

Система крапельного зрошування, прокладена навесні вздовж алеї троянд, чудово зарекомендувала себе посушливим літом. Тому очільниця ПП «Базис плюс» Олена Козлова має намір закласти аналогічну мережу на 2-кілометровій алеї чорнобривців. Цю технічну можливість вона обговорила з першим заступником міського голови Олегом Маслом та Сергієм Кузнєцовим. Планується також підвезення чорнозему на клумби міста.

Електрики ТОВ «380В» працюють на вулицях − Монастирська, Січова та Ринкова. Замовлення на ремонт ліхтарів вуличного освітлення диспетчер підприємства приймає за номером: 2-22-08.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).