16 квітня до Золотоніського міського голови Віталія Войцехівського завітали почесні гості – матері загиблих героїв АТО. До річниці початку антитерористичної операції на Сході України віншували жінок Золотоніської громади, чиї сини віддали життя за світле майбутнє своєї держави та мирне небо над нашими головами. Пише Золотоноша.Сіті.

7 років тому, 14 квітня, розпочалися бойові дії на сході України, так звана активна фаза антитерористичної операції − збройне протистояння української армії російським окупантам. З тих пір багато українських синів та доньок вилетіли із батьківських гніздечок, оповиті їхнім благословенням та любов’ю. Але чимало з них не повернулися додому. Не оминула ця трагедія і нашу громаду…

Валентині РиженкоЛюбові Стадник і Тамарі Крупці − мамам наших мужніх героїв: Сергія РиженкаВалентина Чурути та Назара Крупки, міський голова висловив слова безмежної вдячності за їхніх синів і вручив цінні подарунки.

Заступник міського голови Мар’яна Ніщенко висловила бажання якнайскоріше побачити кінець війни та діждатися повернення синів неньки-України неушкодженими у рідні домівки. Вочевидь воно перекликається із сподіваннями не лише золотонісців, а й усіх українців.

Голова ГО «Золотоніська спілка АТО та волонтерів» Леся Шкурко як ніхто інший розуміє біль і страждання мам, які втратили своїх дітей. Адже її син наразі перебуває в одній з гарячих точок на сході країни.

Присутній на зустрічі учасник бойових дій Ігор Гордієнко, який у 2014-15 роках боронив наші кордони під проводом легендарного генерала Момота, запевнив, що не знав більш завзятих та безстрашних людей, аніж ті, хто добровольцем їхав на схід України.

Слава, шана та вічна пам’ять нашим Героям!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).