Тренажерний зал донедавна був лише мрією багатьох юнаків та дівчат, які мріють тримати своє здоров’я на високій ноті,  тіло – в тонусі,  фігуру – у  чудовій формі!!!

Сьогодні їхня мрія здійснилася: на церемонію відкриття залу завітали наші партнери та друзі, без яких жоден інноваційний проект не набув завершеного вигляду, –  міський голова Віталій Войцехівський, депутати обласної ради – Владислав Кулініч та Віктор Полозов, начальник відділу освіти Ольга Строкань, майстер спорту, переможець європейських та світових  чемпіонатів з пауерліфтінгу Микола Лада, заступник голови Піклувальної ради гімназії – Наталія Пліс.  Завдяки підтримці, розумінню потреби  у  впровадженні освітньої реформи  зміни в освіті Золотоноші стають очевидними фактами.

Багато людей доклали зусиль до створення цього залу. Особлива подяка батькам  одинадцятикласників та Ользі Бер, які подарували дороговартісне дзеркальне панно, а також працівникам гімназії, які не рахувалися з часом і натхненно рухали проект до завершення.

Сама ж церемонія відкриття була нешаблонною, радісною для дітлахів і дещо незвичною для гостей.  Під  умілим керівництвом Вікторії Котко вона пройшла динамічно, азартно  і вишукано водночас.

А як  це було, ви можете побачити на відео та світлинах.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).