За останні роки Золотоношу сміло можна назвати спортивною. Кількість молодих, струнких і підкачаних людей зростає у геометричній прогресії.

Когорту професійних спортсменів поповнив Максим Данчишен, який цими вихідними посів другу сходинку в чемпіонаті України з кікбоксингу ISKA (розділ К-1). У змаганнях брали участь понад 500 спортсменів з 23 областей України.

У півфіналі Максим провів видовищний достроковий бій, нокаутувавши противника. Проте, на жаль, травмував руку і ногу. Під час бою адреналін зашкалював так, що він навіть не помітив, коли травмувався. Наступного дня мав бути бій за перше місце. Незважаючи на травми, спортсмен був налаштований на перемогу. Однак на ранок нога набрякла, і повноцінно стати на неї він вже не зміг. Тож, довелося відмовитися від такого довгожданого двобою.

Незважаючи на це, Максим заявив про себе, як про сильного і завзятого спортсмена, прославив Золотоношу і був нагороджений почесною срібною медаллю. Бажаємо спортсменові швидкої реабілітації та нових звершень

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).