Розвиток інфраструктури освітніх установ міста у Золотоноші триває і набирає обертів. Як от у гімназії імені Скляренка незабаром розпочне своє функціонування басейн, так у спеціалізованій школі інформаційних технологій, під порядковим номером 2, 9 вересня урочисто відкрили спортивний майданчик. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Участь у нетривалому, проте феєричному дійстві взяли очільник області Олександр Скічко, Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський разом зі своїми заступниками – Олегом Маслом, Мар’яною Ніщенко та Олександром Флоренком, голова Золотоніської РДА Ірина Тернова. Також до рідних пенатів прибув спортсмен Юрій Євсейчик.

Учні школи радо зустріли почесних гостей і влаштували феєричний виступ: від наймолодших, які дещо хаотично, проте з азартом вимахували стрічками у барвах прапору, до найстарших, котрі виконували складніші елементи.

Весь виступ дітлахів був стилізований під заняття спортивними вправами, для яких власне і створили локацію.

Олександр Скічко привітав усіх присутніх і закликав частіше позбуватися ґаджетів, на користь свіжому повітрю та фізичним навантаженням. Водночас Віталій Войцехівський наголосив, що без очільника області чимало проєктів на Золотоніщині було б втілити значно складніше, тож він висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

– Добре, коли людина має мрію. Директорка школи Олена Вертипорох тривалий час плекала її та викохувала і, врешті-решт, наразі вона здійснилася, – сказав міський голова.

За інформацією начальника відділу освіти Ольги Строкань, на будівництво майданчику витратили менше 2 місяців. З місцевого бюджету видатки склали 1 561 623 гривні, а з державного – 3 028 507.

Новому майданчику найбільше зраділи школярі, які віднині мають змогу займатися різними видами спорту у позаурочний час та у вихідні. А вже за кілька днів у школі інформаційних технологій стартуватиме “Олімпійський тиждень”.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).