Чудовий парк і річка з лебедями, зарослі чагарниками та амброзією. У мальовничій Маліївці достатньо проблем, які довірили вирішувати Оксані Голубович. Пише Золотоноша.Сіті.

На зібранні, що відбулося 13 січня, кандидатуру Оксани Голубович підтримали жителі Маліївки.

Ще донедавна Оксана Олександрівна очолювала комунальне господарство у Чорнобаївському районі, а з липня минулого року працює у маліївському магазині. Це саме те місце, де можна дізнатися про всі новини села, хто хворіє, кому потрібна допомога. Тож нова голова кварталу обізнана у всіх справах односельців.

Оксані Голубович – 39 років, за освітою – бухгалтер, а ще вона матуся чотирьох дітей.

− Я не можу «засипати» односельців обіцянками і виконати їхні побажання, бо усе залежить від фінансування, − говорить Оксана Олександрівна. – Якщо буде достатньо грошей, то зможемо зробити і освітлення віддаленого куточка села, і полагодити дороги та багато іншого. Наше село − дуже мальовниче, але, на жаль, дуже занедбане.

Тут є чудовий парк, річка, котра заросла очеретом і яку взагалі не видно, хоча туди прилітають лебеді. Заріс чагарниками й парк. А якщо на Маліївку подивитися влітку, вона потопає в амброзії та інших чагарниках. Тому звертаюся до мешканців села: давайте не будемо чекати, поки хтось щось нам зробить, а самі дружно збиратимемося на суботники, докладемо хоч трішки зусиль, щоб село стало кращим. Адже тут проживають наші діти й онуки, і ми є для них прикладом. Якщо немає бажання допомогти, то хоча б не насмічуйте. Я вірю у вашу підтримку та розуміння, бо знаю, що у нас проживають чуйні, доброзичливі, згуртовані люди.

Оксана Голубович відкрита для спілкування і вирішення питань жителів Маліївки, які доручили їй бути головою кварталу.

Багато молоді і дітей, поряд з цим – розбиті дороги та відсутність вуличного освітлення. Квартальними справами у Щербинівці займатиметься Тетяна Вервикишка.

Село Щербинівка входить до Кропивнянського старостату. З кандидатурою на голову кварталу селяни тут визначилися відразу. Думка жителів села була одностайна.

Тетяна Вервикишка працює соціальним робітником у Щербинівці та Маліївці, добре знає людей і їхні проблеми.

Їй 45 років, вона поєднуватиме посаду голови кварталу із своїми фаховими обов’язками. Хоча ще й не пенсійного віку, але очолює ветеранську раду, яка об’єднує Кропивну, Щербинівку та Маліївку.

– Щербинівка – село перспективне, бо тут багато молоді та дітей, – ділиться Тетяна Іванівна. – Зранку шкільний автобус робить два рейси, щоб відвезти дітей у садочок та школу в Кропивні. У нас є будинок дитячого типу Раєвських. Пастор Сергій Раєвський також створив реабілітаційний центр, куди приїжджають люди, яким немає де жити, а два роки поспіль сюди з’їжджаються навіть цілими сім’ями.

За словами обраної голови кварталу, найболючішою проблемою у Щербинівці є крадіжки. Доходить до того, що вночі виносять все із гаражів, сараїв, будинків, де ніхто не живе. Дороги у селі також розбиті, особливо куток Загребля. До цього часу жодна вулиця ще не освітлена.

Тож попереду у Тетяни Вервикишки разом із старостою Олександром Кипичем багато справ. Додамо, що обраних голів кварталів ще мають затвердити на сесії Золотоніської міської ради.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).