У Золотоноші, у районі Центру зайнятості, проводяться масштабні господарські роботи. На частині вулиці Обухова, від перехрестя з вулиці Неверовського, працівники приватного товариства «Золотоношарембуд» встановлюють по обидва боки дороги бордюрний камінь. Ліва сторона об’єкта протяжністю 209 метрів уже майже завершена. Дорожники акумулювали зусилля на протилежній, парній частині вулиці. Попереду у них – встановлення та облаштування 7 оглядових колодязів, благоустрій прилеглої зеленої зони, ремонт дорожнього покриття.

За рогом здійснюється благоустрій вулиці Неверовського, що дотична до території заводу «Продтовари». Працівники ПП «Базис плюс» розрівнюють територію та розчищають від молодих заростей. Майже 3 роки ця частина мікрорайону стояла недоглянутою. Викорчувані пеньки старих осокорів, оброслі бур’яном і пагонами, наводили жах на місцевих жителів. Віднині територія набуває пристойного вигляду. За словами директора ПП «Базис плюс» Олени Козлової, екскаватор вирівнює територію і одночасно вантажить зайву землю, яку вантажівки вивозять на берег річки Золотоношка, на місце майбутнього парку «Надія».

Наступним етапом задуму міського керівництва буде облаштування зливових лотків для відведення води із завжди проблемного у цьому плані перехрестя Обухова-Неверовського.

Для убезпечення працівників і забезпечення їхньої безперервної роботи та спецтехніки, на цій ділянці перекритий проїзд транспорту. Для авто організований об’їзд через незадіяну частину вулиці Неверовського на вул. Шевченка.

Перехід від містка через річку до вул. Зозулівська працівники «Базис плюс» вже завершили викладати бетонними плитами. Їх не вистачило на 140 квадратів площі. Яким чином завершити будівництво доріжки – вирішують комунальники.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).