27 травня, після кількаденного внутрішнього задоволення від звістки про одужання останнього із 6 хворих на COVID-19, у Золотоноші стався новий спалах. Жінка середнього віку, працююча, звернулася із скаргою на нездужання до лікаря сімейної практики.

Аналізуючи наявні симптоми, медики взяли мазки з носа та гортані на лабораторні дослідження. За словами директора КНП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віри Антонової, вранці отримали результати аналізів – вони позитивні. Нині працівники Центру вивчають епідоточення пацієнтки, коло її контактів, доцільність госпіталізації.

Ввечері того ж дня було повідомлено, що у молодої мами виявлено коронавірус під час проходження обов’язкового тестування в період оформлення її дитини в обласну лікарню на планове лікування. Тобто хвора переносила вірус безсимптомно.

Золотонісців закликають одягати маску, рукавиці, після будь-яких контактів мити руки, користуватися дезінфікуючими засобами, у місцях скупчення людей дотримуватись дистанції.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).