31 липня у Кропивні відбувся перший відкритий спортивний риболовний турнір Open ZoloFish Cup. Турнір проводився на честь воїнів, що віддали свої життя за Україну, а також на честь нинішніх і колишніх захисників та волонтерів. Про це повідомляє видання zolotonosha.ck.ua.

Організатори – ГО НВР «Холодний Яр» та староста села Кропивна Олександр Кипич. Турнір відбувся за підтримки міського голови Золотоніської громади Віталія Войцехівського.

Після завершення організатори здійснили урочисте закладення пам’ятного каменю на честь воїнів Золотоніщини, які віддали свої життя, та на честь усіх захисників і волонтерів, що боролися і нині борються за Україну.

Умови проведення турніру: одна поплавкова вудка, один гачок, “мирна риба”. У заході взяли участь 30 рибалок. Опісля для них організували розважально-культурну програму.

Зібрані кошти підуть на допомогу 3-й окремій стрілецькій роті Добровольчого українського корпусу, а також на створення системи аерації на водоймі у Кропивні та інші заходи з її утримання.

Географія учасників масштабна: Золотоноша, Черкаси, Кропивна, Маліївка, Плешкані, Крупське, Коробівка, Чорнобай, Нова Дмитрівка, Щербинівка, Максимовичі (Київщина), Ревбинці (Іркліївська ОТГ).

Перше місце у змаганні посів Сергій Осадчий, друге – Олена Гнатюк, третє – Сергій Кожем’яко. У номінації BigFish (найбільша риба) тріумфував Олександр Побиванець. У номінації найкраща жінка-рибалка перемогу здобула знову ж таки Олена Гнатюк. Також відзнаку отримав найстарший рибалка на турнірі – Микола Мельниченко. Окремо привітали наймолодших учасників – Арсенія Кипича, Камілу Бесараб та Анну Поїздник.

Організатори дякують за підтримку та сприяння міському голові Віталію Войцехівському, заступникам міського голови Олександру Флоренку та Олегу Масло, колективу Муніципальної інспекції Золотоноші, депутату міської ради Анатолію Ярмолі, Олександру Колібабчуку разом із його командою, ведучій заходу Віталіні Гончар, ГО НВР “Холодний Яр”, магазинам Fisher Club та Flagman, Золотоніському МашБуду та заводу Royal Fruit. Окрема подяка суддівській колегії – Олександру Денисенку, Миколі Губочкіну, Віктору Джемелинському, Сергію Папуші та Андрію Терентєву.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).