У День міста в Золотоноші народилася одна дитина. Про це повідомляє zoloto.city. Наша наймолодша містяночка з’явилася на світ 23 вересня, о 8-ій годині 20 хвилин. Вага маленької принцеси – 2 кг 820 г. Це – третя дитина в родині швачки Катерини та будівельника Іллі Ковалевських. Першою була донечка Софійка, потім – син Даня. Як розповіла мама, дівчинку називала вона, хлопчика – чоловік. Тож цілком логічно, що наразі ім’я найменшенькій підбиратиме Катя. А поки що вона – дівчинка.

За інформацією завідувача пологовим відділенням Золотоніської РБЛ Миколи Кучера, в особливий для Золотоноші день у закладі народилося дві дівчинки. Але інша новонароджена повідомила світ про свою появу о 12.45. До того ж, породілля була з Богданів. Тож, конкурентів на звання іменинника серед містян у дівчинки Ковалевських не було.

У середу, 25 вересня, начальник служби у справах сім’ї, молоді і спорту Ніна Засенко та головний спеціаліст служби Людмила Вареник привітали подружжя Ковалевських з поповненням у родині та вручили подарунок від міського голови Віталія Войцехівського наймолодшій жительці Золотоноші.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).