Вже із 25 вересня інсулінозалежні хворі Золотоноші зможуть отримати ліки в аптеці «Ваше здоров’я», що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 76Д, що навпроти поліклінічного відділення Золотоніської районної багатопрофільної лікарні. Про це пише zoloto.city.

Керівництво медичної установи заключило договір на реалізацію препаратів із Золотоніською міською радою. Перші три дні установа працюватиме в тестовому режимі: вивчатиме попит містян, замовлятиме необхідні препарати і потім тільки реалізовуватиме. Такий алгоритм роботи, як наголошує начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності міськвиконкому Оксана Ложкарьова, триватиме всього три дні, доки фармацевти відслідкують потреби пацієнтів. Відпуск препарату інсуліну діабетикам вони здійснюватимуть на підставі наявних рецептів, строк дії яких становить 30 календарних днів. Їх видає лікар-ендокринолог, у якого пацієнт повинен попередньо побувати на прийомі.

Ендокринолог відмічає хворого в реєстрі і видає електронний рецепт, що слугує перепусткою до аптеки. Інформація про особу, яка міститься в реєстрі, є персоніфікованою та конфіденційною.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).