Золотоніська молодіжна громадська організація “Центр розвитку молоді” за підтримки ГО «Кримсос» розпочинає реалізацію проєкту «Живемо поруч». Він спрямований на згуртування активної молодіжної спільноти села Благодатне шляхом започаткування діяльності молодіжного простору, проведення на його базі зустрічей вихідного дня для молоді та родин переселенців.

Уже відбулася перша зустріч волонтерів Золотоніського молодіжного центру “АртПростір” та лідерів учнівського самоврядування села. Учасники познайомилися та передали необхідне для старту активностей обладнання – ноутбук, автономну акустичну систему та проєктор.

Молодь, за підтримки адміністрації школи, вже планує зустрічі зі старостою та відповідними фахівцями для надання необхідних консультацій та неформальної освіти, для дітей та молоді – організацію тренінгів, арт-терапевтичних занять, клубу настільних ігор, кіновечорів, музичних вечірок. Такі заходи будуть відбуватись щотижня у п’ятницю-суботу, залежно від формату заходу, у зручний час.

Ініціатори дякують старості Благодатного Дмитру Шевченку за підтримку соціальної ініціативи та за допомогу в реалізації.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).