Як повідомляв раніше сайт Золотоноша.City – у Благодатному планують створити Центр безпеки громадян. З 1 по 5 листопада, у рамках проєкту «Вогнеборці», який реалізує Фонд міжнародної солідарності в обсягах програми «U-LEAD з Європою»,  староста села Дмитро Шевченко разом з місцевим активістом Анатолієм Трубою їздили до Польщі переймати досвід створення добровільних місцевих команд. В одному приміщенні планують розмістити добровільну пожежну команду, пункт невідкладної допомоги та поліцейську станцію. Добровільна пожежна команда має налічувати 12 осіб.

 – Це перша поставка одягу для вогнеборців: 4 костюми 4 пари перчаток і 12 підшоломників. Половину закуповуватимемо з місцевого бюджету – це прописано в договорі, – пояснює Дмитро Володимирович. – Наше село віддалене від центру Золотоноші і реагування на надзвичайні ситуації складає більше 20 хвилин. Тому створення такого центру – це необхідність. До того ж, до обов’язків пожежників входитиме й допомога у надзвичайних ситуаціях, які можуть трапитися у селі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наразі у Благодатному є приміщення і проект реконструкції будівлі. Пожежний автомобіль селу пообіцяли  після холодів передати із головного управління ДСНС України в Черкаській області.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).