Облаштування кисневої станції на базі Золотоніської багатопрофільної лікарні – стало архіважливою справою для посадовців. У грудні до лікарні завезли дві кріогенні ємності (для рідкого медичного кисню) на п’ятсот і три тисячі літрів та чотири випарники кисню.

 – Маємо хороші новини: сьогодні, 5 січня, отримали кисневу станцію – найдорожчу частину обладнання за сім мільйонів гривень, яка продукуватиме кисень з повітря. Вона стоятиме на території дитячої лікарні. Раніше в пік захворюваності ми змушені були чекати поставки дорогоцінного газу в черзі, позичати і знову чекати. Тепер ми будемо озброєні й незалежні, – прокоментував подію перший заступник міського голови Олег Масло. І додав, що наразі у дитячій лікарні облаштовують внутрішні трубопроводи для системної подачі кисню на 80 точок.

У Золотоніській багатопрофільній лікарні – функціонують 6 точок для подачі кисню в реанімації, обладнані 53, планується ще 8. На черзі – облаштування майданчика на території медичного закладу і приєднання кріоциліндрів.

Окрему подяку Олег Михайлович висловив очільниці КП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ларисі Насальській, яка доклала всіх зусиль, щоб наприкінці року встигнути освоїти кошти для закупівлі станції, інакше вони б повернули в державну казну.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).