У кінці квітня розпочала свою роботу Постійно діюча комісія щодо безпечності реалізації та виробництва харчових продуктів у місті. Комісія перевіряє дотримання суб’єктами господарювання температурних режимів зберігання, продажу, завезення харчових продуктів, реєстрацію операторів, які займаються роздрібною торгівлею, перевезенням продуктів або приготуванням страв у м. Золотоноша. Роботу комісії регламентує Закон України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, до її складу входять працівники міської ради та Держпродспоживслужби. Перевіряють ринки, магазини, кафе, бари та ресторани. На сьогодні комісія опрацювала двадцять продовольчих точок у центрі міста: магазин “Злагода”, продовольчий ряд по вулиці Новоселівська, Критий ринок.

За словами начальника управління економіки Вікторії Остроглазової, усі продукти харчування, що реалізуються на території міста повинні мати відповідні сертифікати якості.

– Споживачі мають повне право вимагати у підприємців сертифікати, у разі виникнення сумніву щодо якості або терміну придатності продуктів харчування. Перевірки триватимуть не лише у центральній частині міста, а й на околицях, – додає Вікторія Володимирівна.

Регулює питання якості продукції Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Золотоніське Управління Держпродспоживслужби знаходиться за адресою вулиця Черкаська, 95.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).