13-го квітня 1978 року постановою виконавчого комітету Золотоніської районної ради був створений міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання і професійної орієнтації учнів 9-10-х класів середніх шкіл Золотоноші та селища Пальміра. Цьогоріч МНВК святкує ювілей – 40 років. Про заклад добрим словом відгукуються учні.

Як учень ЗОШ №3, після закінчення 9-го класу я дізнався про можливість навчання у Золотоніському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті. Мені було представлено на вибір три спеціальності: водій вантажного автомобіля, оператор комп’ютерного набору, продавець продовольчих товарів. За рекомендаціями батьків та старших друзів я вирішив навчатись керуванню вантажними транспортними засобами і не помилився.

У комбінаті мене чекали цікаві практичні та теоретичні заняття, які проводили досвідчені викладачі. За 2 роки навчання я багато дізнався про будову автомобіля ГАЗ-52, мав уроки практичного водіння, досить добре вивчив правила дорожнього руху. З розповідей однокласників можу сказати, що по інших спеціальностях також дають досить гарну базу знань. Як випускник, можу впевнено сказати, що знання, отримані у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті міста Золотоноші, знадобляться у житті.

До речі, у цьому році виповнюється 40 років від дня створення навчального закладу. Хочу привітати весь викладацький склад та всіх людей, які мають відношення до підтримки, створення, існування комбінату із такою значимою подією!

Учень Золотоніської ЗОШ №3 Салогуб Ілля

Я учениця 11 класу Давидова Вікторія. Згідно навчального плану школи ми повинні відвідувати учбовий комбінат. Нам давали вибір, який напрям обрати: автомобільну справу, торгівлю чи ІКТ. Обравши ПДР та будову автомобіля, я спочатку засумнівалась: «Чи буде мені цікаво? Чи знадобляться мені ці знання?» Провчившись два роки в МНВК, зрозуміла, що зі своїм вибором не помилилась. За цей проміжок часу я ознайомилась із правами та обов’язками, як водіїв, так і пішоходів. Тепер завдяки цим знанням можу захищати свої права та інтереси у сутичках на дорозі, із пішоходами та у разі виникнення ДТП. Чесно кажучи, я не очікувала наскільки великий об’єм інформації отримаю. Скільки знаків, дорожніх розміток, правил та винятків для мене здавались неосяжними, але зараз, знаючи це все, я можу почуватися впевнено на дорозі. Побачивши здоровенну машину ГАЗ-52, я не уявляла, як нею можна керувати та яку потрібно для цього силу.

Та найнеочікуванішим виявилось те, що згодом я сама сяду за кермо гіганта, окрім цього навіть поїду на цьому автомобілі. Найбільше я переймалася за життя пішоходів та водіїв інших транспортних засобів, а особливо за свого інструктора, завдяки якому я взяла себе в руки та проїхала шлях без жертв і небезпечних пригод. Кожен урок ми отримуємо все більше і більше корисної інформації. Окремої поваги заслуговують наші вчителі Олег Валентинович та Віктор Петрович. Скільки ж витримки та терпіння потрібно для того, щоб вбити потрібну інформацію в скільки пустих голів. Кожен із них має свою тактику виховання. Олег Валентинович більш вимогливий, а Віктор Петрович більш лояльний, але обидва вони надзвичайно добрі та хороші. З нагоди 40-річчя МНВК я хочу побажати процвітання, гарних спонсорів та менше учнів-бешкетників. Вчителям терпіння та гарної зарплати.

Учениця 11-Б класу Золотоніської ЗОШ №3 Давидова Вікторія

Я учениця 11-го класу Золотоніської ЗОШ №3. Вересень 2017 року згадую з посмішкою. Прийшовши до 10-го класу, ми вперше потрапили до стін МНВК. Спочатку було страшно, тому що з трьох спеціальностей: інформаційні технології, торгівля та автосправа, я обрала найскладнішу – останню. Було багато нових для мене людей, але мені вдалося швидко адаптуватися у колективі. Навчалися ми на категорію «С1» – вантажний автомобіль, який перевозить вантаж масою від 3,5 тон до 7,5 тон. Хоча на перший погляд директор МНВК здався дуже вимогливим, але згодом він виявився душевною і хорошою людиною, який допомагав у будь-якій ситуації. Кожен урок проходить у атмосфері доброзичливості. У 10-му класі ми вивчали лише теорію, а починаючи з 11-го класу розпочалося практичне водіння. Коли я вперше сіла за кермо ГАЗ-53, мені було страшно, адже можна було в’їхати у перешкоду чи збити людину. Друзі, коли бачили мене за кермом – тікали. Одного разу мені довелося побувати на місці директора. Це був день дублера в 10-му класі. Як на мене – це складно, тому що потрібно правильно та доступно подати матеріал. Незважаючи на те, що було складно, мені сподобалось. Маючи чудову нагоду, я хочу привітати МНВК з 40-річчям. Побажати благополуччя, працівникам гарної заробітної плати, наснаги, хороших нервів. Нехай цей навчальний заклад розвивається, тому що він один, який залишився на Лівобережжі, і який випустив велику кількість спеціалістів.

Учениця Золотоніської ЗОШ №3 Щербина Богдана

Золотоноша – чудове місто в Черкаській області. Золотоноша – місто чорнобривців. Золотоноша – місто позитивних та дружніх людей. В цьому квітучому місті тисячі водіїв. Але ж ви тільки-но уявіть, скільки людей лише мріють сісти за кермо автомобіля, який стоїть в гаражі і чекає, доки його господар вивчить ПДР України, і навчиться їздити на ньому. Мрії цих людей може здійснити МНВК, який розміщений в місті Золотоноша, вулиця Садовий проїзд, 10. Директор цього навчального закладу – Олег Кулик. Він допоможе Вам вивчити ПДР України, на його уроках Ви засвоїте теоретичну частину їзди на автомобілі чи іншому транспортному засобі. Час Вашого навчання дуже швидко проходитиме, адже Олег Валентинович дуже цікаво розповідає і ледь не на кожен урок готує презентації. А от допомагати тренуватися кермувати автомобілем Вам допоможе майстер по водінню Юрій Лівий. Він Вам розкаже і покаже, як правильно керувати машиною. І вже за короткий час навчання, Ви зможете самостійно їздити містом. МНВК – простора будівля з великими, світлими класами та, головне, з чарівниками, які допоможуть Вам стати водієм! Тому, якщо Ви мрієте їздити за кермом і мати посвідчення водія, приходьте в МНВК, там Вам будуть раді!

Кулик Яна, 8 клас

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).