Продовжується гаряча пора для золотоніських випускників – складання Національного мультипредметного тесту. Перші ластівочки- повідомлення із центрів тестування стали приємними для наших освітян. Золотоніський центр професійного розвитку педагогічних працівників вітає юного математика, талановитого, серйозного та напрочуд глибокого Ростислава Шупана, цьогорічного випускника Золотоніської гімназії. Хлопець здобув максимальний результат – 200 балів з математики.

Це – успішний старт для подальшої інтелектуальної доріжки. Разом зі своєю креативною вчителькою Ольгою Скрипник вони пройшли чимало випробувань на міських та обласних олімпіадах з математики.

Аналогічний результат, але з історії отримала також випускниця гімназії Софія Костогриз. Її наставник – учитель історії Людмила Ковтуненко.

Свої ідеальні знання, з української мови,  отримавши 200 балів, продемонструвала Валерія Шевченко – випускниця Золотоніської школи №6. Золота медалістка захоплювалася вивченням рідної мови, неодноразово перемагала в обласному етапі конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, олімпіадах з мови та літератури. Креативна, творча особистість довела, що навіть далеко за межами України можна отримати найвищий бал. Дякуємо її вчительці – Тетяні Грекало.

Остання звістка – випускник 11 класу Золотоніської спеціалізованої школи № 1 – Андрій Іщенко. Склав НМТ з математики на 200 балів. Вітаємо Андрія та бажаємо завжди і у всьому бути успішним. Дякуємо учителю математики за високий рівень підготовки випускника.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).