За інформацією Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, лікарка Ілона Гордієнко повернулась з декретної відпустки та долучилася до команди медиків амбулаторії №3 (дитяча лікарня).

Видання Золотоноша.City розповідає, що свій шлях у медицині Ілона Юріївна розпочала у 2006 році, вступивши до Черкаського медичного коледжу. Потім вступила до Полтавської медичної академії, де навчалась за спеціальністю «Педіатрія» . Завершила навчання у 2016 році. З 2016 по 2018 роки навчалася на інтернатурі за спеціальністю “Загальна практика – сімейна медицина” у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Ілона Юріївна одружена, виховує двох синочків 4 та 3 років.

Молода педіатриня обожнює працювати з маленькими пацієнтами і бажає зв’язати свою подальшу лікарську діяльність саме з педіатричною допомогою. Тому, якщо ви з певних причинам, ще не маєте угоди із сімейним лікарем (педіатром) – ласкаво просимо на прийом.

Лікарка приймає в амбулаторії №3 за адресою: вул. Баха 32б (дитяча лікарня), 3 поверх, в кабінеті №1 у першу зміну (8:00-13:00).

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).