Нинішній вал безробітних – найсерйозніше випробування для України за майже 20 років. За час карантину кількість зареєстрованих в органах Державної служби зайнятості значно зросла.

Протягом січня – квітня 2020 року на обліку в Золотоніській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості перебувало 1334 безробітних, з них 503 безробітних – мешканці Золотоноші , що на 6% більше ніж в відповідному періоді минулого року. В професійно-кваліфікаційному складі безробітних переважну більшість складають особи, що мають робітничі професії (продавці-консультанти, касири, оператори виробничої дільниці, водії автотранспортних засобів ).

На сьогодні на обліку в міськрайонній філії перебуває 862 особи , що мають статус безробітного , 366 безробітних – мешканці міста.
За направленням філії були працевлаштовані 312 безробітних, що на 22% більше ніж в січні –квітні 2019 року ; 8 осіб отримали компенсацію ЄСВ, 174 безробітні проходили професійне навчання на замовлення роботодавця та 48 осіб прийняли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.
Протягом звітного періоду від роботодавців регіону надійшло 532 вакансії , що на 6% більше ніж в минулому році, 434 було укомплектовано за сприянням служби зайнятості.
На сьогоднішній день є потреба роботодавців за такими професіями та спеціальностями як тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, дорожній робітник, машиніст екскаватора, оформлювач готової продукції , лаборант.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).