За ініціативи відділу освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради та міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на чолі з головою спілки Оксаною Кіян 9 червня відбувся освітянський турнір найсильніших, найспритніших і найвлучніших – благодійна Спартакіада, яка об’єднала цього року 11 команд з міста та сільських населених пунктів нашої громади. Оцінювали педагогів за результатами змагань з настільного тенісу, дартсу, перетягування канату, стрибків у довжину з місця, шашок, бігу (60 м) та плавання.

На урочистому відкритті учасників змагань привітали перший заступник міського голови Олег Масло та начальник відділу освіти Ольга Строкань.

«Учитель – це взірець для своїх учнів, тому надзвичайно приємно, що саме педагогічні колективи беруть участь в цій спартакіаді. Сьогодні як ніколи важливо йти до мети та досягати перемоги. Адже наші Герої віддають своє найдорожче – це життя, а ви віддано стоїте на своєму фронті, навчаючи дітей», – звернувся до присутніх Олег Масло.

Ольга Миколаївна, зі свого боку, зазначила, що такі змагання об’єднують працівників, а також популяризують здоровий спосіб життя. Побажала колегам тільки позитивних емоцій, дружньої підтримки та перемоги.

За результатами усіх змагань переможний кубок спартакіади вибороли господарі — вчителі Золотоніської СШІТ №1. Друге місце посіли дружні педагоги ЗОШ №3, третє — цілеспрямовані наставники Золотоніської гімназії С.Д. Скляренка. Також усі команди-призерки нагороджені грошовими винагородами: І місце – 3 000 гривень, ІІ місце –2 000 гривень, ІІІ  місце –1 000 гривень.

Завдяки працівникам освітньої галузі Золотоніської громади вдалося зібрати кошти у розмірі 15 740 гривень на потреби Збройних Сил України, а саме мобілізованих освітян, які боронять нашу державу.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).