У Золотоноші відбувся перший півфінал “Ліги сміху”. Переповнений зал та почесні гості з області – Олександр Вельбівець, Віктор Полозов Вадим Гайович. За словами міського голови Золотоноші Віталія Войцехівського, золотоніська “Ліга. ..” підкорила багатьох, однак майстерність учасників зростає, а сама гра зовсім скоро вийде на новий рівень.

Найперша інтрига вечора – хто стане володарем золотого крісла тренера, яке необхідно викупити з аукціону. Володар крісла мав право голосу нарівні із суддями змагання. За півтори тисячі гривень “крісло” викупив Вадим Гайович, депутат облради.

На розсуд суддів команди презентували по два конкурси: домашнє завдання на тему “Якби ви знали паничі” та конкурс пісні. Найперша команда “Блік” у першому конкурсі, залучившись підтримкою учнів спромоглися підняти 4 тренера. Команди ж “Все красиво” та “Зважені і щасливі” зіграли на патріотизмі та підняли з крісел усіх членів журі. Наймолодші конкурсанти “Екстрім” неординарними жартами заробили у першому конкурсі три бали. Конкурс пісні видався більш цікавим. Саме тому три команди:”Блік”, “Все Красиво” та “зважені і щасливі” отримали максимальний бал. За результатами півфіналу далі гратимуть дві команди:”Зважені і щасливі” та “Все красиво”. Золотоніські гумористи спромоглися зібрати на лікування мешканців міста майже 17 тисяч, адже мета “Ліги сміху” – сміх заради життя.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).