За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології, внаслідок переміщення активного циклону 2-3 березня очікується ускладнення погодних умов. Посилення вітру 15-20 м/сек, сильний сніг, хуртовина, ожеледиця. Температура вночі – 10 – 15 градусів нижче нуля.  З метою запобігання надзвичайних ситуацій міський голова скликав на позачергову нараду керівників структурних підрозділів, комунальних та приватних підприємств міста. Віталій Войцехівський заслухав звіт щодо виконаних робіт. Так за повідомленням Олександра Флоренка, начальника УЖКГ, ще понад 30 вулиць не бачили очисної техніки. З ладу вийшла одна АКДМ,  робота ускладнюється, однак місту допомагають промислові підприємства, що знаходяться на його території, також були залучені Джон Діри з с. Піщане. Як повідомив директор КП «Міський Водоканал» Сергій Кузнєцов з 02:00 ночі техніка знову вийде на дороги міста, очистять та посиплють тротуари. Посипальною сумішшю забезпечені у достатній кількості

Міський голова нагадав, що у Золотоноші працюють два пункти обігріву: прийомне відділення ЦРЛ та центр соціальної допомоги.

Посилювати моніторинг обстановки у місті  та оперативно реагувати на надзвичайні ситуації і небезпечні події будуть патрульні. На випадок знеструмлення частини міста бригади енергетиків також переведені на посилений робочий режим.

У разі виникнення небезпечних ситуацій просимо звертатися на гарячу лінію міського голови 5-21-72

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).