Спекотного червневого вечора у районному Будинку культури відбувся фінал відкритого чемпіонату золотоніської «Ліги сміху». Задля цього до Золотоноші з’їхалося 12 молодіжних команд з усієї України. Про це інформує видання Золотоноша.City.

Юнаків та дівчат об’єднала спільна мета – благодійність, сміх заради життя. 24 червня за продані квитки та опущені у «Скриньку добра» кошти золотонісці назбирали 27 930 гривень для хворої містянки Оксани Жили. Ще 10 тисяч гривень додали Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський та голови – райдержадміністрації Ірина Тернова і районної ради Борис Євмина. До благодійної справи долучився й депутат Черкаської обласної ради Євгеній Курбет. Понад 40 тисяч гривень зібраних коштів передали лігосміхівці матері Валентині Адольфівні.

Як сказала тренерка-пародистка Інна Приходько, вечір гумору вдався на славу завдяки золотоніському глядачеві – умілому поціновувачу жартів та інтелектуальних дотепів. Героями вечора, на нашу думку, стала місцева команда вчителів-вихователів «8 подруг Оушена». Їхні актуальні присмішки були настільки влучними, що не раз зривали бурхливі овації залу. А ще освітянам пощастило з тренером Вадимом Новицьким, родзинкою якого став експромт залежно від ситуації.

У фіналі кожна з 12 команд грала зі своїм зірковим тренером-наставником з числа відомих і маститих в Україні гумористів-пародистів разом з Віталієм Войцехівським, які ще у півфіналі обрали для себе збірну. Першими на сцену вийшли золотоніські «Кавомани» з Артемом Дамницьким. Якщо сказати про них одним словом, то це – патріотизм. Саме «Кавомани» у своїх виступах розкажуть про золотоніські заводи та їх продукцію, вихваляючи саме свою розчинну каву та рідний «ФЕС УКР». Мер для них – володар кілець, бо Золотоноша розкинулася між черкаським та драбівським кільцями-розв’язками.

Київська «На сцені команда» з Настею Ткаченко запала прив’язкою до викрадення коня на Баха. Як жартують, ми у ромів украли – їм і продамо.

Як і попередні команди, київські дотепники «Олег вояж» з Артемом Широким здобули 5 максимальних балів, що були перепусткою до чемпіонства.

Черкаський «Довідник стеля» разом з Віталієм Войцехівським зробили акцент на ремонті доріг у місті. Міський голова, котрий «чеше ногу об дорогу», переконав, що він справжній актор і Мермен (від Бетмен). Разом із супервумен (Наталією Сьомак) вони лише пролетіли над дорогами і ті вмить стали проїзними. До речі, харизматична та артистична Наталія Сьомак стала акторкою другого плану. Вона тричі з’являлася на сцені в різних амплуа, підігруючи різним командам. Окрім супержінки, була прибиральницею у кастингу наречених та молодицею, з якою одружуються заради субсидії.

Столичні хейтери (люди, котрих турбує все) «VOVA» разом з Інною Приходько завели зал жартом, де тренерка довго й нудно шукала у глибокій кишені діда Рустама папірець з домашньою адресою. До душі припав дотеп про мера Прип’яті, який направо й наліво роздає квартири – «Заходь і живи», а сам він з 86-го року фрілансер.

Вервечку 5-бальних результатів обірвав Скадовськ «Рука в синиці» з Дамницьким. Дівчата явно не дотягували до завданого рівня у той вечір. Як і «внутрішньокрасиві» студенти ЧДТУ «Барбарис» з Широким. На «4» оцінили судді і виступ збірної полтавських механіків з Настею Ткаченко. Хлопці, котрі вже встигли полюбитися золотоніській публіці, просто не зуміли запалити. Однак 2 кубки із Золотоноші таки поїхали до Полтави. Їх юнаки здобули у спортивних міжкомандних змаганнях, організованих у вечірній, післярепетиційний час.

Ідею безпроблемного дитячого дозвілля влітку підкинули чорнобаївські віце-чемпіони «По−людськи»: віддати їх у ромський табір.

Тернопільські «Кілька людей» навчили своєму діалекту Інну Приходько, яка встигла продекламувати диктора Аллу Мазур та виступ Олі Полякової, котра голосно розмовляє через старшого і вже глухого чоловіка.

На десерт – виступ чернігівців «Владимирский централ – город северный» з мером Золотоноші. Якщо сказати одним словом, вони просто «порвали зал». Їхній шалений енергійний запальний номер, пересипаний унікальними молодіжними дотепами, «вихід в люди» − пройшов на «Ура!»

Взагалі−то для золотонісців уже впродовж кількох років стало звичним явищем: міський голова разом з містянами виступає у «Лізі сміху», жартує, ініціює, грає, співає, стрибає. Для заїжджих – це трішки диковинка: «Як може мер бути таким живим і незанудним?»

Дев’ять команд отримали найвищий бал. Судді стали перед дилемою: хто з них найкращий? Хто чемпіон другого сезону відкритої «Ліги сміху»? Батли не виправдали сподівання, що намалюється очевидний лідер.

За рішенням суддів чемпіонами стали київські хейтери «VOVA». Їм дістався головний приз – 10 тисяч гривень і диплом переможця.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).