Оновлення обличчя Золотоноші: не побачити змін у місті може лише незрячий або байдужий

Золотоноша змінюється! Цей факт беззаперечний, як би там хтось щось не говорив чи заперечував. І зміни ці відбуваються не тільки вдень, а навіть і вночі. Своїми враженнями діляться кореспонденти видання Золотоноша.City.

До прикладу, саме нічної пори працює комунальний тракторець-підмітайлик, і вже вранці нас зустрічають чисті вулиці, де ще ввечері лежав пил та бруд.

Саме вночі комунальники наносять дорожню розмітку. Йдеш вранці і бачиш цнотливий білісінький перехідник, новесенькою змійкою в’ється осьова лінія, а на автобусних зупинках зигзачить жовта розмітка.

– Цей жовтець – знак не тільки для громадського транспорту, − пояснює заступник Золотоніського міського голови Олександр Флоренко. – Це точки відмежування, що сигналізують водіям про місце дозволеного паркування, щоби до них не було претензій у муніципальних інспекторів.

Надвечір 22 червня у тіні розкішних каштанів біля будівлі «Укрпошти» з’явилися 2 нові лавочки. Їх змайстрували і встановили спеціалісти ПП «Базис плюс». Щоразу у кінці місяця, коли настає час оплачувати комунальні послуги, на ганку відділення зв’язку і поруч на тротуарі шикується вервечка дисциплінованих пенсіонерів. Ця категорія людей простоює годинами, щоби скористатися найнижчим комісійним збором. Саме з огляду на цей факт міські владці і зініціювали встановлення зручних лавок.

А ви тільки подивіться, як кардинально змінилася будівля на розі Садового проїзду та вулиці Незалежності! Віднині вже не треба перехожим відвідувачам пояснювати, де знаходиться Центр надання адміністративних послуг у Золотоноші. Та навіть і ті, кому не треба брати якусь інформацію у цій установі, не можуть байдуже пройти мимо. З-поміж інших архітектурних споруд її виділяє естетично підібрана гармонія кольорів зовнішнього оздоблення. Біля центрального входу майорять 2 древка – Прапор України та стяг міста Золотоноша. Оновлений фасад кидається у вічі ще здалеку. Він чудово гармонує із довколишньою зеленню омолоджених лип, які наразі тішать своїм рясним квітом.

Проєктну задумку реалізував ФОП Сергій Візерський. Завдяки підприємцю колишня будівля ЗАГСу набула файного ошатного сучасного вигляду.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).