В Золотоніській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості       напередодні жіночого свята 07 березня 2019 року  відбувся ярмарок вакансій – як  один з  найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.

Запрошена на захід представник комунального господарства ПП «Базис Плюс» Олена Козлова надала повну інформацію про нове підприємство, вільні робочі місця на ньому, режим та умови праці, розмір заробітної плати та запросила шукаючих роботу за певними спеціальностями на співбесіду на підприємство. Багато зацікавлених осіб погодилися та по закінченню заходу взяли направлення на роботу.

Ярмарок вакансій організовано з метою висвітлення вакансій, про які розказала начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кириченко. Вона оголосила їх перелік по Золотоніському регіону, Черкаській області та  за їх межами. Безробітні, які зацікавилися даними пропозиціями, записали номери телефонів роботодавців для подальшого погодження зустрічі на території підприємств

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).