Торгово-промислова палата України засвідчує Вам свою високу повагу та інформує, що за результатами консультацій з австрійською стороною визначено остаточну дату проведення українсько-австрійського економічного форуму. Захід відбудеться у місті Відень 20 – го травня 2019 року.

Співорганізаторами форуму виступають Федеральна палата економіки Республіки Австрія і Торгово – промислова палата України.

Спеціалізація форуму:

  • Торговельно – економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами;
  • Співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки – сільського господарства, сектору інформаційних технологій, енергоефективності та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

Під час форуму українським учасникам з регіонів надається можливість презентувати економічний і інвестиційний потенціал регіонів своїх територій, регіональні програми розвитку, регіональні інвестиційні проекти, а представникам ділових кіл – провести ділові переговори з потенційними австрійськими партнерами.

Пропозиції щодо складу делегацій, презентацій і виступів надати до 15 березня цього року для своєчасного надання узагальненої інформації австрійській стороні.

Організаційні умови участі у заході передбачають сплату організаційного внеску у розмірі 3 тисяч гривень за кожного учасника.

Транспортні витрати і проживання здійснюються за рахунок учасників заходу.

Торгово-промислова палата України готова надати допомогу щодо бронювання проживання або придбання авіаквитків.

Місце проведення: Палата економіки Австрії /Зал 6/ Wiedner HauptstraBe 63, 1040 Wien.

Модерація: Міхаель Ангерер/ Регіональний директор Східна Європа/ Центральна Азія, Дирекція зовнішньої економіки, Палата економіки Австрії.

Мова форуму: англійська.

Контакти щодо участі делегацій в Українсько – австрійському економічному форумі підтримувати з координатором заходу від ТПП України – керівником дирекції міжнародного співробітництва Болдирь Геннадієм Миколайовичем: bgn-ier@ucci.org.ua

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).