28 листопада в Золотоноші сталася трагедія: померла мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу Любов Дрожко. Вона з чоловіком виховувала сімох посиротілих дітей, віком від 10 до 14 років. Нині батько сімейства бореться за життя у місцевій лікарні.

Золотоніська громада боляче відреагувала на звістку про смерть Любов Миколаївни. За словами начальниці служби у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту Ніни Засенко, на її телефон і в месенджер почали надходити пропозиції від жителів громади про можливість взяти опіку над дітьми.

– Ми вирішили питання згідно із законодавством – влаштували сиріт в існуючі прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, – розповіла Ніна Іванівна. – 3 грудня всі діти були у нових сім’ях. Головним пріоритетом при влаштуванні для нас була думка дітей. Кандидати попередньо приїжджали до них у село Кедина Гора, де вони мешкають, знайомилися й спілкуватися. Після чого вихованці письмово надавали згоду на влаштування до сім’ї.

Доки батьки були в лікарні, догляд за меншими взяла на себе рідна донька Дрожків – Юля. Вона сама вже має статус прийомної мами і разом з чоловіком Олександром виховує двох діток. Коли постало питання про місце перебування підопічних, вона виявила бажання взяти до себе трьох – двох сестричок і брата – Кокозеїв.

Двох рідних між собою вихованців довлаштували у дитячий будинок сімейного типу Бурдейного-Стогової-Давід у Золотоноші. Тут вже виховують семеро прийомних дітей. Важливо, що ці дві сім’ї проживають недалеко одна від одної. Тож, діти матимуть змогу бачитися і спілкуватися між собою.

Ще двоє хлопчиків стали вихованцями прийомної сім’ї Ігнатенків з Маліївки.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).