Золотоніські енергетичні мережі: очільник підприємства доповів, що ситуація на енергетичній мережі стабілізувалась. Підприємство працює в штатному режимі. Протягом тижня були здійснені роботи з ліквідування аварійних дерев внаслідок несприятливих погодних умов.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення у разі планових відключень електроенергії; у випадку аварійних відключень – по можливості, надати інформацію населенню про орієнтовний час ліквідації аварії.

 КП «Міський водоканал»: підприємство працює у штатному режимі. На вихідних, у звʼязку з поширенням інформації про наявність стороннього запаху у воді, яка постачається споживачам, фахівці здійснили перевірку системи водопостачання міста. Ніяких позаштатних чи аварійних ситуацій на системі водопостачання не виникало, ремонтні роботи не проводились. За результатами детального аналізу у лабораторії нафтопродуктів та пестицидів не виявлено, працівники продовжують вирішувати проблему неприємного запаху води. Керівник підприємства попередив, що у разі незняття контрольних показників лічильника з вини споживача, буде відключено водопостачання.

Завдання: перевірити функціонування системи водопостачання у селі Крупське.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що у місті триває підготовка до осінньо-зимового періоду. Здійснюють роботи з аварійного ремонту покрівель та тамбурів багатоповерхівок, планові та аварійні обходи, обстеження будівель та балконів, косіння зелених зон на прибудинкових територіях, роботи з благоустрою, планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій.

 Завдання: надати звіт про виконані роботи.

 ТОВ «380V»: загалом підприємство працює в штатному режимі. Протягом минулого тижня були здійснені роботи із заміни ламп вуличного освітлення  у місті та селах Деньги і Крупське. Фахівці підприємства проводять аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади за заявками мешканців.

Завдання: замінити ліхтарі на вул. Василя Симоненка.

Управління ЖКГ: начальник управління повідомив, що у зв’язку з несприятливими погодними умовами, дорожні роботи було тимчасово припинено. Додав, що на вул. Черкаська було нанесено дорожню розмітку пішохідного переходу. Найближчим часом подібних робіт зазнають інші ділянки вулиць міста.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Служба благоустрою: Працівники активно продовжують виконувати роботи з косіння трави, підмітання прибордюрної частини дороги, обрізання дерев та забезпечення твердим паливом людей пільгових категорій.

 Завдання: здійснити роботи з косіння трави та видалення порослі на кладовищах у селах громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).