Золотоніські енергетичні мережі: очільник підприємства доповів, що ситуація на енергетичній мережі міста трішки ускладнилась. Минулого тижня було виведено з ладу 6 кабельних ліній, на яких вже фахівці проводять роботи з відновлення. Також упродовж тижня через зниження частоти в об’єднаній енергосистемі України сталося аварійне відключення світла у значній частині Золотоніського району. Якщо навантаження буде зростати у «пікові» години (ввечері), доведеться застосовувати обмеження електропостачання, в першу чергу це стосується промислових підприємств. Втім, якщо дефіцит електроенергії буде великий, то доведеться також обмежувати побутових споживачів і вводити графіки погодинного відключення(6 черг). Із настанням середньодобової температури повітря (20’С) розпочаті роботи з прокладання резервної лінії енергетичної мережі міста.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни ситуації на електромережі міста.

КП «Міський водоканал»: керівник підприємства повідомив про поступове падіння тиску води по вулицях Благовіщенська та Заплавна. Спеціалістами підприємства було знято показники з 20 лічильників. Тож, за отриманими даними загальна розбіжність склала 1016 м3, що на 354 м3 більше, ніж минулого місяця. Найбільша розбіжність: вул. Новоселівська 2а, вул. Захисників України – 207 м3; вул. Баха, 90 – 128 м3, вул. Баха, 90В – 109 м3, інші – від 16 до 87 м3. У багатоквартирних будинках по вул. Шепелівська 14Б, 14В та вул. Героїв Маріуполя, 30 взагалі не мають різниці у показниках лічильників води. Додатково було повідомлено про встановлення пожежного гідранту на водопровідній мережі по вулиці Героїв Маріуполя.

Завдання: вирішити проблему відсутності води у літній період та облаштувати станцію підвищення тиску на вул. 23-го Вересня.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що у місті продовжують проводиться роботи з аварійного ремонту покрівель та тамбурів багатоповерхівок, планові літні обходи та обстеження будівель, косіння зелених зон на прибудинкових територіях, роботи з благоустрою, фарбування і ремонт цоколів (на вул. Незалежності, 57, 59, вул. Шевченка, 131) та реконструкції малих архітектурних форм. Додатково повідомив про продовження робіт із планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій. Також наголосив, що через недбальство мешканців фахівці основну увагу приділяли аварійним ремонтам на каналізаційній системі будинків.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380V»: підприємство працює в штатному режимі. Загалом спеціалістами було замінено 105 ламп вуличного освітлення. Завершили роботи з підключення вуличного освітлення у селі Деньги. Додатково керівник підприємства повідомив про надходження генератора повної потужності.

Завдання: провести ряд заходів з відновлення вуличного освітлення на провулку Богодухівський.

Начальник управління ЖКГ: повідомив про продовження дорожніх робіт у громаді. Протягом минулого тижня ліквідували ямковість на вулицях: Баха, Захисників України, Канівська, Визволення, Січова. У селі Кропивна за допомогою спеціальної машини УЯР-01 було відремонтовано вул. Шкільна. Також проведено підготовчі роботи до ремонту вулиць у селі Коробівка – Центральна, Назара Крупки, Чайки. Асфальтування вказаних вулиць вже розпочато. У цьому ж населеному пункті триває ремонт грунтових вулиць – Молодіжна і Васільєва.

Завдання: розпочати дорожні роботи у селі Крупське та Деньги.

Служба благоустрою: очільниця відзвітувалася про роботу підприємства у штатному режимі. На території громади активно продовжують тривати роботи з косіння трави та підмітання прибордюрної частини дороги. Неподалік набережної та дитячого ігрового містечка продовжуються роботи з облаштування платної громадської вбиральні, розрахованої на потреби інклюзії. Додала, що на вул. Садовий проїзд невідомі викрали квіти з клумб, які щоденно висаджували працівники служби благоустрою. Також повідомила про необхідність встановлення автоматичного поливу зеленої зони на дитячому ігровому майданчику.

Завдання: провести роботи з «чистки» прибордюрної частини дороги по вул. Саксаганського та роботи з косіння трави на дитячих майданчиках на вул. Залізнична та вул. Андрія Вовка.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).