Напередодні Дня журналіста України на підтримку ініціатив НСЖУ Черкаська обласна організація спілки журналістів оголосила переможців творчого конкурсу «Інформаційна передова Черкащини». Колектив сайту Золотоноша.City, який водночас поєднує роботу з друкованим виданням «Златокрай», став лауреатом конкурсу. Про це безпосередньо повідомляє Золотоноша.City.

Розглядалися публікації, вперше оприлюднені в ЗМІ з 24 лютого 2022 року. Медійні проєкти, статті, сюжети, репортажі, фоторепортажі, програми та інші матеріали різних жанрів подавали підприємства черкаських ЗМІ, черкаські власкори центральних видань, місцеві журналісти з усіх регіонів краю. Загалом розглянуто більше сотні конкурсних матеріалів.

На скромних урочистостях у залі редакції газети «Черкаський край», де відбулося нагородження, «Златокраянам» приємно було бути в когорті знаних і досвідчених акул пера: Тетяни Калиновської, Василя Марченка, Наталії Віргуш, Станіслава Кухарчука, Миколи Комнатного.

Вітаємо колектив сайту Золотоноша.City і газети «Златокрай» з отриманням звання лауреата спілчанського конкурсу, та з нагоди професійного свята бажаємо лише мирних статтей, невичерпного натхнення й задоволення від творчості! Дякуємо за все, що ви робите для України та нашої громади!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).